Obsługa prawna firm

 

Realizowana przez adw. Katarzynę Piechowiak obsługa prawna firm skierowana jest w stronę wszystkich podmiotów gospodarczych. Jest to propozycja podjęcia stałej współpracy, pozwalająca zatroszczyć się o prawidłowość wszystkich, podejmowanych przez Państwa działań biznesowych. W ramach tej współpracy Klienci Kancelarii Adwokackiej mogą liczyć na pełne wsparcie adwokata zarówno w trakcie przygotowywania dokumentacji wewnętrznej, opiniowania umów i kontaktów, jak również podczas regulowania stosunków danego podmiotu gospodarczego z innymi podmiotami (np. w trakcie negocjowania warunków umowy). Kancelaria podejmuje się także reprezentowania Klienta w sporach sądowych. Realizowana przez adw. Katarzynę Piechowiak obsługa prawna firm opiera się na w pełni indywidualnych warunkach – taka forma współpracy pozwala na korzystanie z dyspozycyjności prawnika. Możliwość konsultowania z nim poszczególnych decyzji – zarówno poprzez kontakt telefoniczny, osobisty, jak i mailowy – pozwoli odpowiedzialnie oraz zgodnie z obowiązującą literą prawa prowadzić działalność biznesową. W obszarze działań, których jest w stanie podjąć się adwokat, znajduje się m.in.:

 

  • negocjowanie w imieniu Klienta umów,
  • reprezentowanie Klienta przed organami administracyjnymi (na każdym szczeblu),
  • kompleksowe doradztwo w zakresie prawa spółek, prawa handlowego oraz gospodarczego (także w sprawach dotyczących praw konsumenta).

 

Z obsługi prawnej mogą skorzystać także firmy planujący założenie działalności gospodarczej (wsparcie na etapie wyboru formy prawnej spółki oraz rejestrowania działalności), jak również i Ci, którzy przygotowują swoje przedsiębiorstwa do fuzji, sprzedaży lub też innych, biznesowych zmian.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Katarzyna Piechowiak, ul. Garncarska 9 I piętro, 61-817 Poznań, tel. 791533634, kp@adwokat-piechowiak.pl